[Obrázek loga společnosti]         

                         

Domů Nahoru

WAVIN - OSMA
 

 

 

Prodej potrubí a tvarovek HT systém Plus (materiál PP)

Wavin HT představuje významně inovované řešení pro vnitřní gravitační kanalizaci. Wavin HT je vyroben z vylepšené receptury polypropylenu s přídavkem minerálních plniv s vylepšenými protihlukovými vlastnostmi. Samozřejmostí uvedeného systému zůstává vysoká teplotní (100°C) a chemická (pH 2 až pH 12) odolnost. Potrubí Wavin HT je vyráběno jako třívrstvé a v bohaté škále průměrů a délek. Součástí systémů je také rozsáhlý výrobní program tvarovek, včetně různých přechodů.

Katalog HT systém Plus ke stažení (2,358MB)

 

 


 

 

Prodej potrubí a tvarovek KG systém (materiál PVC-U)

 

Systém kanalizačního potrubí KG je vyroben z neměkčeného polyvinylchloridu PVC-U. Jedná se o potrubí hnědo-oranžové barvy, které je hladké zevnitř i zvenku. Nabídka potrubí je v dimenzích DN/OD 110-500 mm. Potrubí KG je nabízeno ve dvou kruhových tuhostech SN4 nebo SN8 a v délkách od 0,5m po 5m.

Potrubí KG je vyrobeno v souladu s normou ČSN EN 1401-1 a ČSN EN 13476-2. Výhodou tohoto systému je možnost napojení do všech šachet Wavin bez nutnosti použít přechodové tvarovky. Spojování potrubí je velmi jednoduché, jelikož těsnění je umístěné přímo v hrdle trubky. Díky svým vlastnostem je určeno jako kanalizační systém pro svodná potrubí pod budovami, kanalizační přípojky a stokové sítě s výškou krytí až 4m (SN4) a až 6m (SN8). Vynikající hydraulické vlastnosti trubek a tvarovek KG jsou dány možností vyrobit vnitřní stěnu s velmi nízkou drsností. Součástí systému je široká škála tvarovek včetně různých přechodů na jiné materiály.

 

Katalog KG systém ke stažení (2,54MB)

 

 

 

 

 

 

 

 

Domů ] Nahoru ]

Copyright © 2006-2014 Jan Frydrych
V2.4, naposledy změněno: 6.5.2014